apie mus
Pastato fasadas – tai Jūsų namo veidas!
 
Fasado apšiltinimo nauda – tai ne tik sumažėjusios išlaidos būsto apšildymui žiemą, bet ir patalpų neperkaitimas vasarą, gyvenimo konforto pagerėjimas, pastato estetinio vaizdo pakeitimas, nekilnojamojo turto vertės padidinimas bei namo statybinių konstrukcijų eksplotavimo trukmės pailginimas. Kartu tai atsakingas požiūris į aplinkos taršą. Apšiltinkite savo namą ir visomis šiomis gerybėmis džiaukitės daugelį metų!

Fasado apšiltinimo sistema

Fasadai gali būti šiltinami putų polistirolo arba akmens vatos plokštėmis. Plokštės yra klijuojamos ir tvirtinamos būtent jūsų namo sienoms tinkančiomis smeigėmis. Atlikus tvirtinimo darbus, plokštės yra užtepamos specialiu mišiniu, į kurį įplukdomas armavimo tinklelis. Išdžiūvus, armavimo sluoksnis padengiamas gruntu, kuris priderinamas prie jūsų pasirinktos galutinės namo apdailos. Dažniausiai apdaila yra atliekama dekoratyviniu tinku, kurį jūs galite išsirinkti norimos spalvos ir faktūros. Ant apšiltinto fasado taip pat galima klijuoti keramines ar klinkerio plyteles, derinti su medinio ar skardinio fasado motyvais.

Visi darbai yra atliekami pagal Statybos taisykles ST 124555837.01:2005 „Atitvarų šiltinimas polistireniniu putplasčiu“, Vilnius 2005. Taip pat medžiagų gamintojo nurodytomis rekomendacijomis.

Apšiltinę savo namus, Jūs ne tik sutaupysite šilumos, bet ir visą laiką džiaugsitės gera nuotaika, išvydę pasitinkančius nuostabiai gražius namus.

Atliekame šiuos darbus:
• Fasadų šiltinimas putų polisterolu ir vatos plokštėmis;
• Medinių fasadų įrengimas;
• Skardinių fasadų įrengimas;
• Fasadų apdaila dekoratyviniais tinkais;
• Fasadų apdaila klinkerinėmis plytelėmis;
• Fasadų remontas, defektų nustatymas ir brokų taisymas.
 
 


 
 
     
     
     
     
     
 
 
     
   
     
 
 
     
 
 
     
 
 
      

 
© 2008 tavostatybupartneris.lt Tel. +37067355396, +37068621826 / el.paštas: irmantas.drutis@gmail.com, d.aurelijus@gmail.com